Швидкий онлайн-кредит на картку

Онлайн-кредит – оптимальний спосіб швидко отримати гроші, які допоможуть вирішити термінові, але не дуже серйозні фінансові проблеми. Цей набагато простіший і зручніший вид кредиту, ніж банківська позика, що підтверджує попит на мікропозики і постійно зростаючу кількість мікрокредитних сервісів. Але не всі компанії пропонують однаково вигідні умови, тому давайте розберемося, чому варто вибрати компанію E Groshi.

Кредит E Groshi – доступний кожному

Головна перевага наших кредитів – лояльність і доступність. Тільки ІПН, паспорт і ваша банківська карта – ось, що потрібно для отримання позики. Добре, якщо у вас є офіційне працевлаштування та ідеальна кредитна історія, але ми не висуваємо ці вимоги як обов'язкові. Отримати кредит в E Groshi може будь-яка людина при наявності:

 • віку від 18 років;
 • громадянства України;
 • паспорти та ІПН;
 • карти українського банку;
 • мобільного телефону.

Таким чином, отримати кредит на картку через Інтернет у нас можуть усі, незалежно від рівня доходу, виду діяльності або сімейного статусу. Якщо ви опинилися в скрутному фінансовому становищі, ви можете розраховувати на нашу допомогу.

оформлення кредиту в E Groshi-три простих кроки

Оформити кредит E Groshi можна за допомогою будь-якого гаджета з доступом в інтернет. Цей процес включає в себе всього три кроки:

 1. вибір суми і терміну позики на кредитному калькуляторі.
 2. Заповнення анкети на сайті.
 3. Отримання рішення і грошей на карту.

Головна умова схвалення позики – максимально повно і достовірно заповнена анкета. Рішення про видачу кредиту приймає система, тому це займає всього пару хвилин. Ще через кілька хвилин гроші будуть зараховані на вашу карту.

погашення кредиту в e Groshi

повертати кредит необхідно своєчасно, і для цього ми розробили кілька зручних способів:

 • в Особистому кабінеті банківською картою;
 • в терміналі самообслуговування;
 • у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами.

повернення позики-обов'язкова умова співпраці МФО і клієнта. Неповернення позики призведе до негативних фінансових наслідків, зіпсованої кредитної історії та судових розглядів. І, навпаки, кожен вчасно погашений кредит буде покращувати вашу кредитну історію, завдяки чому ви зможете розраховувати на більші позики в будь-яких інших кредитних організаціях і банках.

Чому кредит від E Groshi – це не тільки зручно, але й вигідно?

ми постійно працюємо над поліпшенням свого сервісу і прагнемо пропонувати найвигідніші умови кредитування для всіх наших клієнтів:

 • кредит під 0% – для всіх нових користувачів нашого сервісу;
 • пролонгація позики-користуйтеся позикою так довго, як вам потрібно, виплачуючи тільки відсотки;
 • часткове і дострокове погашення-можливість економії на відсотках, адже ви платите тільки за фактичні дні користування позикою.

Прозорі умови кредитування – ще одна перевага співпраці з нами. Жодних прихованих комісій – ви бачите всю суму до погашення ще на етапі вибору суми на кредитному калькуляторі. Особистий кабінет на сайті дозволить бути в курсі щодо прогресу в отриманні та погашенні позики.

Компанія E Groshi прагне допомогти кожному, кому потрібна фінансова підтримка, і ми готові відповідати на ваші запитання 24/7. Ми сподіваємося стати вашим найнадійнішим фінансовим партнером.