Кредит онлайн за 10 хвилин!

Е-КЕШ – це новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин. Головне наше відміну від банків – ми видаємо кредити виключно онлайн, а клієнти можуть залишити заявку на нашому сайті в будь-який час, де б не перебували. У разі, коли Вам реально необхідні гроші, ви завжди можете розраховувати на наш сервіс. E-cash намагається бути лояльним до своїх клієнтів і допомогти кожному, хто потребує термінової фінансової допомоги.

не випадково онлайн кредитування набуває в нашій країні всю велику популярність. Вирішити фінансові труднощі допоможе миттєвий кредит без відмови.

Новий сервіс онлайн кредитування Е-cash (Е-КЕШ) надає миттєвий кредит на будь-яку банківську карту.

Які переваги отримують позичальники, скориставшись нашим онлайн-сервісом?

Простота оформлення позики

Не виходячи з дому, у вас є можливість оформити позику протягом 10 хвилин. Заповнити анкету досить просто, завдяки зручному інтерфейсу нашого кредитного сервісу. Пройшовши процедуру реєстрації та подальшого схвалення модератором, ви гарантовано можете розраховувати на отримання кредиту, про що будете сповіщені смс або повідомленням на електронну пошту. Заповнюючи заявку на отримання позики, враховуйте свої фінансові можливості і платоспроможність.

економія часу для отримання онлайн кредиту

Не потрібно шукати банк з Кращою кредитною пропозицією і чекати своєї черги. На оформлення кредиту піде не більше 10 хвилин, так як система працює автоматично.

незалежність-онлайн-кредит можна оформити в будь-який час і в будь-якому місці, маючи доступ в інтернет або зі смартфона. Крім того, у вас є можливість відстежувати стан своєї позики в особистому кабінеті.

 

лояльність-маючи хорошу кредитну історію, наш сервіс постійним клієнтам пропонує знижки та пільги на повторне отримання фінансових коштів. З кожним новим кредитом сума збільшується від 500 до 15000 грн. При повторному зверненні, процедура ще більш спрощена-вам потрібно зробити тільки пару кліків.

 

прозорість в отриманні онлайн кредиту

за допомогою калькулятора на сайті можна відразу побачити нараховані відсотки і остаточну суму виплат. Крім того, можна підібрати свій варіант зручного погашення, відкоригувавши розмір позики і термін погашення.

сервіс Е-cash працює прозоро і зрозуміло-ніяких замаскованих комісій, додаткових відсотків і обов'язкових списань. Ви завжди знаєте, за що платите.

Мінімум документів

Для оформлення кредиту достатньо паспорта та ідентифікаційного коду (довідки про доходи і працевлаштування не потрібні).

Конфіденційність

Багато банки видають кредитні кошти для конкретних цілей. Наш сервіс надасть вам онлайн кредит на будь-які цілі: на ремонт, відпочинок, купівлю меблів, телефону і т. д.

Зручне погашення позики

Погасити онлайн-позика дуже просто: гроші переводяться з вашої картки на рахунок кредитора, через термінал або касу банку.

Доступність

Скористатися фінансовою допомогою можуть клієнти у віці 20-65 років, незалежно від статусу. Обмежень немає, як для пенсіонерів, так і для студентів і безробітних (вік, регіон проживання, поручителі не враховуються). Отримати необхідну суму в борг може кожна людина в зазначеній віковій категорії.

Формування кредитної історії

Програма з поліпшення кредитної історії дає можливість отримати кредит тим, у кого вона погана або зовсім відсутній. Чим частіше берете кредит, тим краще кредитна історія, тим нижче відсотки.

робота нашого сервісу заснована на тих клієнтах, які готові вчасно погашати кредит. Але, в разі непередбачених обставин, якщо вам необхідно буде більше часу для погашення, ми розглянемо всі варіанти і виберемо оптимальний.

Беручи до уваги всі перераховані вище переваги, очевидно, що онлайн-кредитування – це розв'язання багатьох проблем для тих, кому терміново потрібні гроші.

незважаючи на те, що вам все ж необхідно виплатити деякий відсоток від взятої суми, подібне звернення в наш онлайн-сервіс набагато вигідніше і доступніше, ніж звернення в будь-який банк з усіма наслідками, що випливають.

 

оформити кредит онлайн може будь-який громадянин України віком від 20 до 65 років. Мінімальна сума кредиту становить 500 грн., а максимальна - до 15000 грн. Термін кредитування від 5 до 30 днів. Максимальна реальна річна процентна ставка-547,5% , без додаткових комісій. Приклад розрахунку загальної вартості кредиту: при першому кредиті в 1000 грн. на 10 днів сума до оплати становитиме 1001 грн., APR (далі – реальна річна процентна ставка) – 3,65%. При повторних кредитах плата за користування кредитними коштами становитиме 1,5% на день (15 гривень на день), APR = 547,5 %. У разі, якщо клієнт не може погасити кредит у строк-можливе продовження строку користування кредитом (пролонгація кредиту) на умовах договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Відповідальність Клієнта при виникненні прострочення терміну платежу:
- застосування штрафних санкцій згідно з умовами договору – штраф у розмірі 50% від суми кредиту або нарахування пені в розмірі до 2% від суми невиконаного зобов'язання за кожен день прострочення.
- може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або передача права вимоги боргу третім особам.